Новости

Об организации
Правление ХО СДУ
  Дизайн среды
  Промышленный дизайн
  Графический дизайн
  Дизайн одежды
  Дизайн арт-объектов
  Дизайн-образование

Все члены ХО СДУ
Почетные члены ХО СДУ
Страница памяти

 Молодежные  проекты
 Премии в области  дизайна
 Международные  конкурсы дизайна

Выставки, презентации
Фестивали дизайна
Дизайн-конкурсы
Научно-образовательная работа
Издательская деятельность
Дизайн-публицистика
Статьи о дизайне
Архивные материалы
 ПІДСУМКИ АРХІТЕКТУРНОГО ВІДКРИТОГО БЛІЦ-КОНКУРСУ
 10.02.2017

Оголошення про підсумки архітектурного відкритого бліц-конкурсу на ескіз-ідею пам’ятного знака на майдані Свободи у м. Харкові.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 року № 2137 «Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів» (зі змінами), рішення виконавчого комітету Харківської міської ради № 768 від 02.11.2016 «Про проведення відкритого архітектурного бліц-конкурсу на ескіз-ідею пам’ятного знака на майдані Свободи у м. Харкові», з метою визначення кращої архітектурної композиції на майдані Свободи у м. Харкові шляхом голосування простою більшістю голосів, членами журі прийнято рішення:

Визначити переможцем відкритого архітектурного бліц-конкурсу на ескіз-ідею пам’ятного знака на майдані Свободи у м. Харкові конкурсний проект під девізом 000001.

Після розкриття конверту з девізом переможця, встановлено, що авторами роботи є скульптори: О. М. Рідний, А. В. Іванова та архітектори: П. Г. Чечельницький, С. Г. Чечельницький.

Преміювання конкурсних робіт не передбачається. Переможець Конкурсу отримує право брати участь у подальшій розробці проектно-кошторисної документації на правах автора.

Виставка конкурсних проектів триватиме до 17.02.2017 за адресою: м. Харків, вул. Дарвіна, 9 з 10.00 до 17.00 (крім суботи та неділі).

Матеріали конкурсного проекту, який став переможцем, залишаються в організаторів, а всі інші автори можуть забрати матеріали протягом 30 днів з 20.02.2017 до 20.03.2017.

Після закінчення зазначеного терміну невитребувані авторами конкурсні проекти знищуються, про що складається відповідний акт. Замовник та організатори не несуть відповідальність за збереження невитребуваних протягом зазначеного терміну проектів.
  НАВЕРХ

Партнеры:А.В.Бойчук. "Пространство дизайна":По всем вопросам
о Харьковской организации СДУ обращаться
в информационный центр
факультета "Дизайн" ХДАДМ:
8 (057) 719 21 49

Материалы для веб-сайта
присылать по адресу:
opalev_m@ukr.netЦентральний офис Союза дизайнеров Украины (Киев)
Яндекс цитирования Page Rank
 Copyright